Hakkımızda

Anasayfa | Hakkımızda

BOLSA MADENİ EŞYA VE KAPSÜL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

35 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

SAĞLIKLI ÜRÜNLER

Kurulduğu günden itibaren ayakkabı, saraciye, tekstil, kırtasiye ve elektronik sektörüne üretim yapmıştır. Uzman kadroya sahip olan şirketimiz kapsül, rivet, kanca, çıtçıt ve bilimum metal aksesuar üretimini yapmaktadır. Hizmetlerimiz imalat sonrası isteğe göre kaplama, free kaplama, özel renk boyama ve kanserojen madde ihtiva etmeyen boyama ile sonlanmaktadır.

DAİMA KALİTELİ

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede metal aksesuar sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

UYGUN FİYAT VE HIZLI TESLİMAT

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibi ile çalışan Bolsa, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür eder. Bolsa Madeni Eşya ve Kapsül Sanayi Limited Şirketi sizlere bugün ve gelecekte daima hizmet vermeye devam edecektir.

TESCİLLİ MARKA

Şirket temelleri, geniş bir ürün yelpazesinin üreticiliğini yaparak ticarete atılan Sarkis Arakelyan ve İsmet Bol’un, 1982 yılında BOLSA Madeni Eşya ve Kapsül Sanayi Limited Şirketini kurmasıyla atılmıştır. Şirket, 1995 yılında “BOLSA” adıyla kendi markasını tescil ettirmiş ve madeni eşya ve kapsül pazarını odak noktası olarak belirlemiştir.

PİYASA LİDERİ

Türkiye’de Madeni Eşya ve Kapsül sektöründe satılan aksesuar adedinde lider olan BOLSA, en değerli madeni eşya ve kapsül üreticisi olmak vizyonuyla hareket etmekte ve dünyada da sektöründe ana oyunculardan biri olmayı hedeflemektedir.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Şirket 150 farklı aksesuar yelpazesine sahiptir. Firmamız, tedarikçilerin aksesuar ihtiyaçlarını belirledikten sonra, markanın tüm tasarım projelerine imza atmaktadır. Yenilikçi ve özenli olmak şeklinde sıraladığı değerleriyle BOLSA, kurulduğu andan itibaren tedarikçilerine en kaliteli aksesuarları üretmektedir.

Şirket misyonuna uygun olarak, tüm tedarikçilerinin ürünlerine estetik değer katan aksesuarlar sunmaktadır. Bugün Türkiye çapında 200’den fazla tedarikçi BOLSA Madeni Eşya ve Kapsül aksesuarlarını kullanmaktadır.

905322662819